Skip to main content


Weekendowa promocja na produkty w sklepach wędliniarskich Edmunda Koczorowskiego (reklama)

| Reklama | Lokalne

Na klientów Zakładu Rzeźniczo – Wędliniarskiego Edmund Koczorowski czekają promocyjne produkty.

Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Edmund Koczorowski jest firmą rodzinną istniejącą od 1989 r. Początki firmy to mały przydomowy sklep, który zaopatrywał lokalnych konsumentów, dziś to marka znana w całej Wielkopolsce, która przez blisko 30 lat zdobywała uznanie i zaufanie najbardziej wymagających klientów.

W ten weekend można zakupić w promocyjnych cenach:

- poudzie kurczaka 7,90 zł/kg

- kiełbasa chrzanowa 28,80 zł/kg

- parówka cienka 21,50 zł/kg

Zapraszamy do sklepów firmowych.

Poudzie kurczaka:

 

Wyróżnienia w konkursie "Miejsce Przyjazne Seniorom w Gminie Oborniki" zostaną przekazane 21 czerwca.  Podczas obrad Obornickiej Rady Seniorów poinformował o tym kierownik promocji Krzysztof Sroka. 
Trzecia Droga wywalczyła kolejne stanowisko w lokalnych władzach. Tym razem jest to funkcja drugiego Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Obornickiego.
Zarząd Powiatu Obornickiego otrzymał jednogłośnie absolutorium.
Podczas remontu małego mostu przeprawa będzie niedostępna dla aut. Co z pieszymi?
Prawie 8 mln zł będzie kosztował remont "małego mostu" w Obornikach. Burmistrz Obornik Tomasz Szrama podpisał umowę z wykonawcą inwestycji.
Inwestycje celu publicznego z zakresu łączności publicznej posiadają szczególne ułatwienia w polskim prawie. Regulują je zapisy art. 46 Ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Chodzi o inwestycje związane z budową wież z instalacją radiokomunikacyjną.
Pociąg Jubilat o godz. 14:03 ruszył w podróż powrotną do Poznania. Do stacji końcowej dotrze o godz. 18:54. Zanim jednak tak się stanie czeka nas jeszcze sporo atrakcji.