Przejdź do głównej treści

Oborniki. Kup flagę Ukrainy

| MP | Lokalne
foto: Ludzki Gest
foto: Ludzki Gest

Stowarzyszenie Wspólnota Wolontariuszy Hospicyjnych „Ludzki gest” zachęca ponownie do wsparcia zbiórek na rzecz Ukrainy. Tym razem wsparcie polega na zakupie flag ukraińskich.

Wszystkie zarobione środki przeznaczone zostaną na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Flagi do nabycia w kilku punktach w mieście tj. biuro obsługi interesantów w Gminie, Starostwie, w Obornickim Liceum Ogólnokształcącym i w OOK.

Wolontariusze szyją flagi na bieżąco w Centrum Wsparcia Rabbuni. Cena: mała flaga 5 zł duża 30zł.

Przypominamy również o zrzutce -> , pieniądze przeznaczane są na prowadzenie pomocy, kolejny transport z darami dzisiaj pojechał do Ukrainy! Zachęcamy do wpłat!

 

 

Terenowe Biuro Paszportowe (TBP) w Obornikach zaprasza od poniedziałku do piątku. Co potrzebne jest do złożenia wniosku?
W dniu 25 kwietnia 2025 roku odbyła się w Rogoźnie Inauguracja Rogozińskiego Questu Powstańczego oraz Rajd z questem szlakiem Powstania Wielkopolskiego w Rogoźnie.
1 maja odszedł Zygmunt Dyczkowski. Przez 31lat kierował Szkołą Podstawową nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach.
Na aktywne spędzenia majówki zaprasza Centrum Rekreacji Oborniki. Będzie otwarte przez cały weekend!
W Starostwie Powiatowym w Obornikach otwarto Terenowy Punkt Paszportowy. To ogromny sukces Powiatu Obornickiego.
25 maja odbędzie się wędrówka wzdłuż Samicy Kierskiej. To kolejna akcja pomocy dla Wiktorii Rembacz.
Jubileusz 745-lecia Rogoźna przyciąga liczne grono sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu. Za nami liczne zawody. Kolejne już niebawem.