fbpx

DT SWISS wspiera fundację (foto)

Choć wielkiego serca nie można przeliczyć na pieniądze, to są chwile, gdy są ważne, zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą czekać!

16 września Tomasz Gil, Prezes DT SWISS Polska Sp. z o.o. w obecności Burmistrza Obornik Tomasza Szramy przekazał obornickiemu stowarzyszeniu bon pieniężny.

Fundacja „Ja nie mogę czekać” otrzymała voucher na kwotę 26 000 zł

Kwota, którą dziś otrzymaliśmy zostanie w większej części przeznaczona na budowę nowego gabinetu terapeutycznego. Obecnie posiadamy 4 gabinety, dzieci nam przybyło i już się nie mieścimy. Nowy gabinet zbudujemy w sali do zajęć grupowych. Część tej sali zostanie wydzielona poprzez mobilne ściany akustyczne, dzięki temu nadal będziemy mogli korzystać z dużej sali, a kiedy zajdzie taka potrzeba będziemy zamykać ściany, by móc ćwiczyć z dziećmi indywidualnie. Kwota która zostanie po realizacji projektu będzie przeznaczona na terapię dla dzieciaków. Dla większości dzieci udało nam się już rozpisać środki na najbliższy rok ale są takie, które wciąż czekają w kolejce i dzięki temu wsparciu będziemy mogli udzielić im pomocy finansowej podkreślała Monika Witaszak.