fbpx

Azorki napisały list do Mikołaja!

Zwierzęta ze Schroniska Azorek napisały list do Mikołaja.

Już niedługo Mikołajki. O prezentach marzą nie tylko dzieci, ale też i zwierzęta z obornickiego schroniska. Te właśnie napisały list do Mikołaja.

Drogi Mikołaju,
Mamy nadzieję, że ty i twoje elfy dobrze się bawicie przygotowują się do Wigilii ;) Jeteśmy takie podekscytowane w Azorku!

W tym roku byliśmy absolutnymi aniołami. Merdaliśmy ogonami, nie gryźliśmy wolontariuszy i pracowników schroniska, tuliliśmy się do nich przy każdej okazji i grzecznie chodziliśmy na spacery. Byliśmy też bardzo mili dla weterynarzy, a to jest niezwykle trudne. Ale staraliśmy się! Szroko uśmiechaliśmy się do ludzi za płotem w nadzie na prawdziwe domy. Wielu z nas się to udało, a cała reszta nie ustaje w nadziei.

Oprócz naszych wielkich marzeń, jakimi są nowe domy dla nas bardzo ucieszylibyśmy się, gdyby mikołajowe sanie przywiozły nam PUSZKI Z MOKRĄ KARMĄ - jest nas tu dużo staruszków, które nie mogą jeść twardych rzeczy. Słyszeliśmy, że ta karma kończy się w Azroku. Dlatego nie prosimy o nic więcej dla siebie. Naszym opiekunom przydałyby się ŚRODKI CZYSTOŚCI, żebyśmy mogli mieszkac godnie, Poprosimy dla nich o nie - o płynie do mycia i dezynfekcji, proszki do prania, eczniki papierowe, mopy. Mamy nadzieję, że spełnisz te życzenia.

Bezpiecznej podróży w Wigilię, Mikołaju! Pozdrów od nas renifery!

Kochamy cię i nie możemy się doczekać!
Azorki

Schronisko Azorek, ul. Łopatyńskiego 1, 64-600 Oborniki,
nr konta: TOZ/Oborniki 66 1020 4128 0000 1202 0049 9319
tytułem " Mikołaj dla Azorka"

azorki