Przejdź do głównej treści

W Wigilię Urząd Miejski w Obornikach będzie zamknięty

| Łukasz | Lokalne

W Wigilię nie będzie czynny Urząd Miejski w Obornikach.

Petenci, którzy będę chcieli dokonać wizyty w obornickim urzedzie, bądź załatwić swoje sprawy zdalnie, nie ucyznią tego na pewno 24 grudnia. Burmistrz Obornik informuje, że w Wigilię (24 grudnia) Urząd Miejski w Obornikach będzie nieczynny. Wynika to z przypadającego w sobotę (26 grudnia) święta Bożego Narodzenia - informuje oficjalny serwis samorządu.

 

Przedstawiciele Komisji Infrastruktury Sejmu RP odwiedzą w środę Oborniki. W planach jest spotkanie z samorządowcami i wizytacja dworca kolejowego. 
Budowa obwodnicy Rogoźna wyraźnie przyspiesza. Na nowym odcinku drogi wojewódzkiej formuje się rondo, a ekipy prowadzą intensywne prace przy oświetleniu, kanalizacji i infrastrukturze rowerowej. Inwestycja jest gotowa już w 71%.
Przedstawiciele władz lokalnych złożyli w piątek życzenia pracownikom socjalnym. 
Bistro Kultowa wygrała przetarg na wynajem lokalu gastronomicznego w Rogozińskim Centrum Kultury.
Obornicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowuje już atrakcje na 34. Finał WOŚP!
W niedzielę, 9 listopada w Kiszewie miało miejsce ważne wydarzenie. Tego dnia odsłonięto tablicę historyczno-edukacyjną.
W Ryczywole na Placu 1 Maja i ul. Czarnkowskiej trwają prace budowlane.