fbpx

One czekają na swój nowy dom

 W schronisku Azorek na swój nowy dom czeka wiele zwierząt.

Kilkadziesiąt zwierząt czeka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt “Azorek” na swój nowy dom. Wśród nich są nie tylko psy, ale i koty. Poniżej przedstawiamy część podopiecznych obornickiego schroniska. 

Nel

Suczka przyjechała z gminy Ryczywół, 3 października 2020r. z odbioru interwencyjnego, razem z siedmioma szczeniakami. Szczeniaki znalazły już domy. Nel ma ok. 1,5 roku. Jest przygotowywana do sterylizacji, a po zabiegu będzie mogła iść do adopcji. Do zakończenia sprawy sądowej nowi właściciele będą domem tymczasowym dla Neli, a potem domem stałym. Nel ładnie chodzi na smyczy. Garnie się do swoich opiekunów. Jest trochę nieufna do nowych osób. Szybko się przekonuje i oswaja.

Nel - więcej infromacji ---}

Szkrab 

Pies biegał po ul. Sasankowej w Rokietnicy, przywieziony do schroniska 26 października 2020 r. Jest młody, zadbany. Miły dla ludzi, zgadza się z psami.

Więcej informacji ---}

Gabi 

Suczka przywieziona 23 października 2020 r. z gminy Wielichowo. Gabi ma ok. 5 lat. Przyjechała do nas bardzo chuda ważyła 16 kg. Między przednimi łapami wisiał jej ogromny, cieknący guz. Guz został usunięty operacyjnie, ważył 1,6 kg. Teraz trzymajmy kciuki za rekonwalescencję psiny. Suczka jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Zgadza się z innymi psami. Wygląda jak miniaturka owczarka. Gabi przebywa w domu tymczasowym razem z innymi psami i kotami. Jest bezproblemowa. Jest bardzo miła i łagodna. Po kąpieli i wyczesaniu wygląda naprawdę ładnie.

więcej informacji ---}

Dan 

Pies przywieziony 22 października z Dąbrówki Leśnej w gminie Oborniki. Pies jest młody -max 2 lata, brak czipa. Dan jest bardzo przyjacielski. Zgadza się z psami, uwielbia kontakt z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy.

więcej informacji ---}

Berni 

Pies przywieziony 14 października 2020 r. z Ninina w gminie Ryczywół. Miał ogrom pcheł. Nie zna smyczy. Ostrożny i zdystansowany do cżłowieka. Ma około 3 lat. Ponoć biegał po Nininie około 3-4 tygodni.

Więcej infromacji ---}

Kuba

Pies przywieziony z gminy Kamieniec 13 października 2020 r. Ma około 3 lat, jest zadbany, przyjacielski w stosunku do człowieka. Kuba musi nauczyć się chodzenia na smyczy. Wiemy już, że zgadza się z suczkami.

Kuba - więcej informacji ---}

Tika

Suczka przywieziona 7 października 2020 r. z gminy Rogoźno po śmierci właścicielki. Sunia ma 10 lat, jest gotowa do adopcji. Jest malutka i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Zgadza się z psami i kotami. Tika pojechała do domu tymczasowego. Tam czeka na swój dom stały.

Więcej informacji ---}

Tadziu

Pies przywieziony 29 września z Romanowa Górnego z gminy Czarnków.

Więcej informacji ---}

Mini

Suczka przywieziona w poniedziałek, 29 września 2020r. z Budziszewka w gminie Rogoźno. To domowy piesek.

Więcej informacji ---}

Witos

Pies przywieziony 16 września 2020 r. z gminy Wielichowo. Ma do 2 lat, jest bardzo energiczny, łagodny. Nie potrafi dogadać się z innymi psami. Zachowuje czystość. Jest dość skoczny.

Więcej informacji ---}

Alan

Pies około 7-8 lat, mieszaniec przywieziony 26 sierpnia z gminy Grodzisk Wielkopolski, psiak jest spokojny i łagodny.

Więcej informacji ---}

Azalia

Suczka przywieziona 27 lipca 2020 r. z gminy Czarnków. Azalia ma ok. 6 lat. Przyszła do nas z silnym stanem zapalnym ucha (być może będzie potrzebna operacja). Potrafi chodzić na smyczy. Jest łagodna i spokojna względem człowieka. Nie chętna do kontaktu z innymi psami.

Więcej informacji ---}

Laki

Laki, pies w typie labradora przywieziony do weterynarza po wypadku w Rożnowie, gmina Oborniki. Nikt po psa się nie zgłosił. Po wyleczeniu, 24 lipca 2020 r. Laki trafił do schroniska. Laki to wulkan energii, uwielbia człowieka, chętnie wchodzi do wody, potrafi chodzić na smyczy. Laki ma ok. 7-8 lat. Nie akceptuje innych psów. Musi radzić sobie ze swoją energią zamknięty w kojcu. Muszą mu wystarczyć spacery. Dla takich pokładów energii to istny koszmar.

Więcej informacji ---}

Na nowy dom czekają także m.in. koty - Adopcje grzecznościowe.

Wszelkich informacji o adopcjach można uzyskać pod aresem:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt “Azorek” jest Jednostką budżetową Gminy Oborniki

Telefon:
+48 665 054 582
+48 605 922 630
+48 605 922 256
+48 603 520 955
+48 61 29 60 017 (do godz. 16)
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00 - od poniedziałku do piątku
9:00 - 13:00 - w sobotę
10:00 - 12:00 - w niedzielę
w święta nieczynne
 
Faks:
+48 61 29 60 017 (po godzinie 16)