Przejdź do głównej treści

Trwa remont DK11 w Gościejewie i Tarnowie (foto)

| eoborniki.pl, gddkia | Lokalne

Trwają prace remontowe na drodze krajowej nr 11 w Gościejewie i Tarnowie.

Od kilku tygodni w miejscowościach Gościejewo i Tarnowo trwaja prace remontowe na DK11. W ramach nich wykonywane są m.in. prace remontowe nawierzchni, frezowanie nawierzchni oraz oznakowania poziome i pionowe.

W ramach remontu o łącznej długości około 5 kilometrów przewiduje się wykonanie następujących robót :

- przygotowanie projektu czasowej organizacji ruchu oraz jego wyniesienie w teren oraz całodobowe utrzymanie oznakowania na czas robót

- remont cząstkowy nawierzchni

- frezowanie nawierzchni pod remont cząstkowy

- remont ubytków i spękań w nawierzchni jezdni

- warstwy wiążącej oraz ścieralnej

- oznakowania poziomego i pionowego.   

Zdjęcia - 19.08.2020

 

Tak niskich temperatur dawno nie było w naszym regionie. W medialnym szumie wokół słusznej walki o dobro zwierząt nie możemy zapominać o ludziach – szczególnie o tych, którzy zimą są najbardziej narażeni.
16 stycznia 2026 r. w obornickim szpitalu  odbyła się wizyta autoryzacyjna mająca na celu weryfikację spełniania wymagań określonych w ustawie z dnia 16 czerwca 2023 r. o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta.
W 2026 roku Rodzinny Ogród Działkowy im. mjr. Dobrzyckiego zyska nowy osprzęt elektryczny. Burmistrz Obornik Tomasz Szrama podpisał umowę, która pozwoli zrealizować zadanie.
Pasażerowie autobusu S.C. Transport podróżowali na 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udekorowanym pojazdem. Czerwone baloniki pozostaną do 14 lutego.
Ryczywolski sztab poinformował o wyniku tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Dętej. Udało się zebrać 40383,71 zł.
Ryczywół po raz kolejny włącza się w ogólnopolskie granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 25 stycznia 2026 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się finał pełen koncertów, pokazów, licytacji i atrakcji dla całych rodzin.
W niedzielę, 25 stycznia 2026 r., Rogoźno ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Ośrodku Kultury przy ul. Wojska Polskiego 4 zaplanowano kilkugodzinny finał pełen muzyki, tańca i licytacji. Publikujemy pełny harmonogram wydarzenia.