Mogą dokończyć inwestycję w Gościejewie

Budowa chodnika w Gościejewie może zostać dokończona.

W miejscowości Gościejewo prowadzona jest inwestycja drogowa. Część prac musiała zostać wstrzymana. Wynikało to z konieczności uzupełnienia dokumentacji. Uwagi swoje zgłosił bowiem GAZ-SYSTEM. Spółka jednak przed kilkoma dniami otrzymała wymagane przez nią dokumentację. Inwestycja może być kontynuowana. 

Takiej możliwości nie ma jednak na placu budowy między Tarnowem i Karolewem. GAZ-SYSTEM oczekuje na uzupełnienie dokumentacji. 

Odpowiedź na pytania dotyczące obu inwestycji przesłała Iwona Dominiak - rzecznik GAZ-SYSTEM:

Przebudowa obu dróg w pewnych ich fragmentach zaplanowana została na skrzyżowaniu z przebiegającymi pod nimi gazociągami wysokiego ciśnienia, należącymi do GAZ-SYSTEM. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz kwestiami bezpieczeństwa prowadzenie takich prac wymaga uzgodnienia projektu oraz sposobu prowadzenia prac z operatorem gazociągu. W przypadku drogi powiatowej 2020P Tarnowo – Karolew obecnie oczekujemy na przesłanie przez inwestora poprawionej dokumentacji projektowej. W przypadku drogi gminnej w miejscowości Gościejewo wykonawca może przystąpić do prac budowlanych. 14.05.2020 r. inwestor złożył ostatni z brakujących dokumentów i jeszcze tego samego dnia został on zatwierdzony przez GAZ-SYSTEM Oddział w Poznaniu. 

Do obu inwestycji jeszcze powrócimy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież