Dlaczego nieczynna jest stacja paliw Orlen?

Od godziny 06:30 zamknięt jest stacja paliw Orlen w Obornikach. 

 Od wczesnych godzin porannych kierowcy nie mogą tankować na obornickiej stacji Orlen. Powód jednak nie powinien wywoływać zbędnej dyskusji na ten temat. Przyczyną jest bowiem problem informatyczny. W całej Polsce po aktualizacji oprogramowania wystąpiły problemy na 14 stacjach. Wśród tego grona znalazła się obornicka stacja. 

Informatycy próbowali uruchomić system zdalnie. Niestety pomimo wielu prób nie udało się tego uczynić. Orlenowi informatycy byli jeszcze w drodze, gdy rozmawialiśmy z opiekunem stacji o godz. 17:30.

Akt. 19:07

Stacja jest czynna.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież