Nikola i jej babcia potrzebują nadal pomocy

Koło Gospodyń Wiejskich Ryczywół nad Flinta przekazał listę potrzebnych rzeczy dla Nikoli i jej babci.

Dorota Figiel i Anna Nowicka z KGW Ryczywół nad Flintą odwiedziły w sobotę Nikolę i jej babcię Janinę. Lista potrzeb jest duża. Nocna akcja zbiórki środków pokazała, że ludzka dobroć nie zna granic. Panie z KGW w imieniu Nikoli i babci Janiny będą nadal działać na rzecz pomocy mieszkanek Skrzetusza.

Wszystkie osoby oraz instytucje, które chciałyby wspomóc Nikolę i jej babcię, prosimy o kontakt z Dorotą Figiel (606 251 925) lub Anną Nowicką (508 726 831). Panie koordynują działania pomocowe dla mieszkanek Skrzetusza.

W imieniu Nikoli i pani Janiny serdecznie dziękujemy!!
 
anna

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież