fbpx

Kolejna finalistka konkursu piękności z naszego regionu

Oborniczanka Sara Tecław weźmie udział w finałowym konkursie o koronę Miss Województwa Wielkopolskiego.

Kilka dni wcześniej informowaliśmy o występie w finałowym konkursie o tytuł najpiękniejszej miss naszego województwa Matyldy Lisieckiej, Moniki Ratajczak i Estery Leszczyńskiej. Do finałowego występu zakwalifikowała się także Sara Tecław.

Finalistka konkursu o sobie:

Nazywam się Sara Teclaw, mam 19 lat i pochodzę z małej miejscowości Oborniki pod Poznaniem. Jestem osobą szczerą, godna zaufania, która z pełnym profesjonalizmem i poświęceniem podchodzi do wyznaczonych przez siebie celów. Modelingiem zajmuję się dopiero od roku, jednak zdecydowanie mogę stwierdzić, że kocham to zajęcie, jest ono zarówno moja pasją, jak i pomysłem na przyszłość. Dzięki niemu zyskałam ogromną pewność siebie oraz nauczyłam się traktować każda porażkę jako lekcję na przyszłość, a przeszkodę jako wyzwanie, które uda mi się osiągnąć.

Wzięłam udział w wyborach Miss Woj. Wielkopolskiego, ponieważ jako dziecko razem z mamą i siostrą oglądałyśmy wspólnie pokazy piękności oraz mody i już wtedy wyobrażałam sobie siebie, po drugiej stronie, właśnie jako uczestniczkę. Udział w tak prestiżowym konkursie jakim jest miss województwa wielkopolskiego jest dla mnie spełnieniem właśnie tych dziecięcych marzeń, ale także szansą na rozwój, zdobycie doświadczenia oraz nowych umiejętności, a także szansą na nawiązanie nowych przyjaźni.

Idealna miss to oczywiście piękna i urocza kobieta zarówno z wyglądu jak i osobowości. Cechy charakteru jakie ją prezentują to odwaga, pewność siebie, szczerość, sumienność, zaangażowanie, tolerancja i wrażliwość. To dziewczyna, której obcy jest fałsz, a jej naturalne piękno hipnotyzuje. Dzięki swojej sile i ciężkiej pracy osiągnęła tytuł, przy czym nie wywyższa się, a wręcz przeciwnie, pomaga swoim koleżanką, by to one następnym razem mogły zająć jej miejsce.

Moimi inspiracjami w świecie modelingu są osoby, którym pomimo przeciwności losu, w tym braku wymaganych wytycznych, udało się zdobyć sukces. Między innymi są to Olga Sokolova, Daria Dąbrowska z Polski a poza nią Lily-Rose Depp i Winnie Harlow.

Moim największym marzeniem jest zdrowie, dla siebie i bliskich. Mam wiele marzeń, jednak bez tej najważniejszej rzeczy jaką jest zdrowie nie byłabym w stanie ich zrealizować, czy za nimi podążać a także, w pełni się cieszyć.

Więcej informacji znajdziecie na profilu konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego. 

Tytułowa infografika pochodzi jeszcze z półfinału konkursu.

{/surce} {source}