fbpx

One powalczą o koronę Miss Województwa Wielkopolskiego

Matylda Lisiecka z Rogoźna, Monika Ratajczak z Gorzewa i Estera Leszczyńska z Ryczywołu powalczą w finale Miss i Miss Województwa Wielkopolskiego.

Przedstawiamy listę kandydatek w walce o tytuł najpiękniejszej w Wielkopolsce. Są wśród m.in. Matylda Lisiecka,  Monika Ratajczak i Estera Leszczyńska.

Matylda Lisiecka / Rogoźno / 179 cm / 18 lat

Mam na imię Matylda, chodzę do klasy drugiej liceum na profilu humanistycznym i taką drogą również chcę ukierunkować swoją przyszłość. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Jestem osobą spokojną, wrażliwą i pozytywnie nastawioną na świat.

Wzięłam udział w wyborach Miss Woj. Wielkopolskiego Nastolatek, ponieważ zachęciła mnie do tego siostra sprawiając, że zaczęłam myśleć o tym poważniej i uwierzyłam, że się do tego nadaję.

Idealna miss to kobieta, która jest świadoma swojego piękna, dąży do celu i stanowi wzór do naśladowania

Inspirują mnie osoby silne, dążące do celu i walczące z przeciwnościami losu oraz pomimo porażek nie poddawaj się.

Moim największym marzeniem jest to, aby zawsze mieć przy sobie osoby, które mnie wspierają.

Monika Ratajczak / Gorzewo / 172 cm / 20 lat

Uczęszczam do Technikum o profilu ekonomicznym, w tym roku zdaję maturę. Interesuję się sportem, od zawsze uwielbiałam biegać i tańczyć. Wolny czas spędzam z moimi znajomymi i najlepszą rodzinką pod słońcem.

Wzięłam udział w konkursie Miss Województwa Wielkopolskiego, ponieważ moim zdaniem warto próbować swoich sił, jest to dobra zabawa i niezapomniana przygoda. Stajesz się pewniejsza siebie.

Idealna Miss to przede wszystkim dziewczyna, której głównymi atutami są uroda i odwaga oraz inteligencja.

Inspiruje mnie moja mama, która jest pewna siebie, nigdy nie martwi się na przyszłość, a dla rodziny zrobi wszystko. Łączy nas wspólna pasja do filmów i podróży.

Moim największym marzeniem jest ukończyć studia, otworzyć własna działalność, a na chwile obecna głównym marzeniem jest zostać Miss Województwa Wielkopolskiego 2020.

Estera Leszczyńska / Ryczywół / 172 cm / 19 lat

Mam na imię Estera. Kończę niedługo 19 lat. Chodzę do klasy maturalnej o profilu biologiczno-chemicznym w Chodzieży. Swoją przyszłość wiąże z kierunkiem medycznym. Uwielbiam sport, muzykę i podróże.

Wzięłam udział w wyborach Miss Woj. Wielkopolskiego, ponieważ stwierdziłam, że będzie to dla mnie niezapomniana przygoda, dzięki której sprawdzę swoją pewność siebie i poznam wiele wspaniałych osób.

Idealna Miss to dla mnie dziewczyna o niezwykle pozytywnym charakterze, posiadająca przede wszystkim przepiękny uśmiech.

Inspirują mnie głównie moi rodzice, którzy nauczyli akceptować mnie taką jaką jestem, co umożliwiło mi podjęcie decyzji o udziale w konkursie na Miss Woj. Wielkopolskiego.

Moim największym marzeniem jest dostanie się i ukończenie wymarzonych studiów pielęgniarskich, dzięki którym będę w stanie spełniać się w pracy, pomagając potrzebującym.

Więcej na: Miss Województwa Wielkopolskiego

Źródlo: j.w