Dyrektor M. Ludzkowska dziękuję wszystkim za pomoc

Do obornickiego szpitala napływa wiele materiałów i środków higieny. Potrzeby jednak nie maleją.

Obornicki szpital otrzymuje wsparcie od wielu osób i instytucji. To nie sa wyłącznie urzędy, ale coraz częściej prywatne inicjatywy. Liczne zbiórki materiałów higienicznych i bezpieczeństwa pozwalają na łatwiejsze funkcjonowanie personelowi medycznemu w tych ciężkich czasach. Za wszystko serdecznie dziękuje dyrektor Małgorzata Ludzkowska z SP ZOZ w Obornikach.

Chciałabym serdecznie podziękować za każdy gest, za każdą pomoc naszemu personelowi medycznemu. Środki odkażające, rękawiczki, ręczniki, chusteczki to są rzeczy, które zużywamy w ogromnych ilościach. Są jednak bardzo potrzebne, aby nasi lekarze, pielęgniarki i ratownicy mogli czuć się bezpiecznie i mogli pomagać potrzebującym. 

W imeiniu służb ratunkowych apelujemy o rozsądek. Informujemy zawsze szczegółowo o swoim stanie zdrowia. Nikt nam nie pomoże, jeśli zarażą się koronawirusem ci, od których oczekujemy pomocy.

Przypominamy, że można pomóc szpitalowie wpłącając pieniądze na konto ze specjalnym dopiskiem: 

PKO BP
60 1020 4128 0000 1902 0034 9316
W tytule: pomoc dla szpitala covid-19

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież