Niedziela handlowa. Do której godziny możemy zrobić zakupy?

5 kwietnia przypada ustawowo niedziela handlowa.

Sejm RP przyjął ustawę, która ograniczyła w 2020 roku ilość niedziel handlowych do siedmiu. Pierwsza była 26 stycznia. Druga przypada właśnie dziś. Większość sklepów spożywczych pracuje wg zarządzonych wytycznych, a więc z ograniczeniem klientów do 3 na jedną kasę.

Do której godziny zrobimy zakupy w poszczególnych sieciach?

Intermarche - do 20:00

Biedronka - do 24:00

Netto - do 24:00

Kaufland - do 24:00

Dino - do 18:00

Mila - do 19:30

Tesco - do 22:00

Żabka - do 23:00

Kolejne niedziele handlowe przypadają: 26 kwietnia, 28 czerwca, 30 sierpnia, 13 grudnia oraz 20 grudnia.

Pamiętajmy o zachowaniu wszystkich warunków bezpieczeństwa i higieny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież