fbpx

GOPS w Rogoźnie pomaga osobom w kwarantannie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie wspomaga cały czas osoby przebywające w domowej kwarantannie.

Na dzień 26.03.2020 roku na godzinę 8.30 na terenie Gminy Rogoźno mamy 41 osób objętych kwarantanną domową (informacja z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Obornikach). Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie dla osób objętych kwarantanną domową dostarcza żywność. Są to osoby które wyrażą taką wolę i poinformują o tym fakcie Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Obornikach. Obecnie żywność została dostarczona dla 11 osób. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogoźnie zakupują towar. Są to podstawowe produkty żywnościowe. Następnie Ochotnicza Straż Pożarna w Rogoźnie przekazuje je osobom tego wymagającym.

Osoby samotne, niepełnosprawne i chore korzystające z Programu „Posiłek w domu i w szkole”, mają dostarczane posiłki do miejsca zamieszkania.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogoźnie Ewelina Kowalska bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogoźnie za dotychczasową pracę na rzecz naszych mieszkańców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji w związku z ogłoszoną epidemią. Dziękuje za ich zaangażowanie, ciągłość pracy i wykonywanie powierzonych im obowiązków służbowych w tak trudnym dla nas wszystkich czasie. Osobne podziękowania kieruje do Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnie za dostarczanie żywności osobom będących w kwarantannie domowej. Wyrazy uznania przekazuje także policjantom z Komisariatu Policji w Rogoźnie.

gops rogozno komunikat