GOPS w Rogoźnie pomaga osobom w kwarantannie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie wspomaga cały czas osoby przebywające w domowej kwarantannie.

Na dzień 26.03.2020 roku na godzinę 8.30 na terenie Gminy Rogoźno mamy 41 osób objętych kwarantanną domową (informacja z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Obornikach). Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rogoźnie dla osób objętych kwarantanną domową dostarcza żywność. Są to osoby które wyrażą taką wolę i poinformują o tym fakcie Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Obornikach. Obecnie żywność została dostarczona dla 11 osób. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogoźnie zakupują towar. Są to podstawowe produkty żywnościowe. Następnie Ochotnicza Straż Pożarna w Rogoźnie przekazuje je osobom tego wymagającym.

Osoby samotne, niepełnosprawne i chore korzystające z Programu „Posiłek w domu i w szkole”, mają dostarczane posiłki do miejsca zamieszkania.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogoźnie Ewelina Kowalska bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogoźnie za dotychczasową pracę na rzecz naszych mieszkańców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji w związku z ogłoszoną epidemią. Dziękuje za ich zaangażowanie, ciągłość pracy i wykonywanie powierzonych im obowiązków służbowych w tak trudnym dla nas wszystkich czasie. Osobne podziękowania kieruje do Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnie za dostarczanie żywności osobom będących w kwarantannie domowej. Wyrazy uznania przekazuje także policjantom z Komisariatu Policji w Rogoźnie.

gops rogozno komunikat

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież