Oborniccy Fanatycy przekazali dary dla szpitala. Czas na kolejną ich akcję

Oborniccy Fanatycy przekazali do obornickiego szpitala m.in. 5000 kompletów rękawiczek jednorazowych.

W czwartkowe popołudnie do obornickiego SPZOZ dotarły kolejne środki wspierające personel medyczny. Znalazło się wśród nich 5000 kpl rękawiczek jednorazowych, środki do dezynfekcji, kremy, chusteczki oraz artykuły spożywcze.  Za te dary odpowiedzialni są Oborniccy Fanatycy, których wsparło Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz, Kibice Lecha Poznańoraz Kibice Razem Lech Poznań. 

Oborniccy Fanatycy wsparli w międzyczasie także obornickie szpitale, w tym głównie ten zakaźny im. Strusia.

Cały czas Fanatycy przypominają, że można się zgłaszać do nich w celu pomocy funkcjonowania w życiu codziennym głównie osób starszych z terenu miasta Oborniki. 

OF rozpoczynają od dziś także nową inicjatywę. To zbiórka środków, które zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu dla obornickiej placówki medycznej.
Link:
https://zrzutka.pl/e7zfuw

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież