fbpx

Wystawiajcie VOUCHERY na usługi lokalne !!

Ciekawa inicjatywa Łukasza Zaraneka - Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie, proponuje on wsparcie dla lokalnych usług w postaci wystawiania voucherów.

Na swoim profilu społecznościowy pan Zaranek opublikował bardzo ciekawy pomysł. Apeluje jednocześnie do mieszkańców o wspieranie małych przedsiębiorców w obecnej, trudnej sytuacji:

„Drodzy Mieszkańcy Gminy Rogoźno! Przez ostatnie kilka dni myślałem, jak wyjść na przeciw oczekiwaniom naszym lokalnym usługodawcom i przedsiębiorcom, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.
Szanowni Państwo: wystawiajcie VOUCHERY na usługi! Każdy z nas w końcu będzie musiał skorzystać z usług fryzjera czy makijażystki lub kwiaciarni.
My - konsumenci zapłacimy dzisiaj - pomagając Wam teraz, a z usług skorzystamy, jak ten zły czas minie! Wierzę, że dla każdej ze stron jest to sytuacja WIN-WIN!
(Z przyjemnością pomogę w przygotowaniu grafiki na voucher :) )”

Bardzo ciekawa inicjatywa, którą wartorozpowszechniać. Co Państwo na to? Zachęcamy do dyskusji a małe lokalne firmy usługowe do zastanowienia się nad przystąpieniem do tej inicjatywy. Jeżeli powstanie taka konieczność będziemy na naszych łamach publikować informacje o firmach, które przystąpią do projektu pana Zaranka.