Dostęp do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. będzie ograniczony!

Po urzędach o korzystanie z internetowej i telefonicznej łączności apeluje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach.

Oficjalny komunikat obornickiej spółki wodociągowej:

W związku z wprowadzeniem działań mających na celu ograniczenie rozpowszechniania się koronawirusa od dzisiaj tj. 13 marca wstęp do Przedsiębiorstwa będzie ograniczony. Wszystkich klientów Spółki zachęcamy do przesyłania wniosków drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz korzystania z konsultacji telefonicznych
z sekretariatem pod numerem 61 29 61 502 lub 607 601 439.

Można również zostawiać dokumenty w skrzynce, która znajduje się bezpośrednio na bramie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież