Zebranie wiejskie w Boguniewie

 

Sołtys Tomasz Broniszewski zapowiada wiele inwestycji w swoim sołectwie.

 

Boguniewo to miejscowość położona przy drodzew powiatowej z Rogoźna do Rożnowa. Stan tej arterii wymaga poprawy. Jest szansa że niebawem pojawią sie linie krawędziowe. Dodatkowo miejscowość ma zyskać 8 lamp. W niedalekiej przyszłości rozważane jest przebudowa całej drogi powiatowej.

Wieś zyska wkrótce przede wszystkim przestrzeń rekreacyjną. Powstanie m.in. boisko do siatkówki. Teren wokół świetlicy mabyć przesztrenią do spacerów i do odpoczynku.

Wiele rzeczy nie zostałoby zrealizowane gdyby nie pomoc mieszkańców. Sołtys zwraca uwagę na ogromnę zaangażowanie Koła Gospodyń Wiejskich. Sołectwo ma ogromny potencjał. Broniszewski liczy, że przy dalszej kontynuacji współpracy mieszkańców Boguniewa i władz gminy uda się wiele zrobić. W planach pojawia się nawet budowa nowej świetlicy.

W środowym zebraniu wiejksim uczestniczyli m.in. burmistrz Roman Szuberski, Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska i radna Ewa Wysocka. Wszyscy zebrani życzyli sobie dalszej tak efektywnej współpracy.

fot. UM Rogoźno

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież