Oborniczanin bierze udział w Redbull - Can you make it

Oborniczanin Adrian Wosicki bierze udział w evencie organizowanym przez RedBulla.

Razem z kolegami bierzemy udział w evencie RedBull - Can you make it. W skrócie polega on na tym, że 200 studentów z 60 krajów dostaje od Redbulla bilet lotniczy do jednego z miast, które są w puli (tj. Barcelona, Mediolan, Budapeszt, Kopenhaga, Amsterdam) - wyjaśnia jeden z uczestników Adrian Wosicki.

Na miejscu zabierają nam telefony, gotówkę, karty płatnicze w zamian za nie dostajemy 24 redbulle, dzięki którym musimy załatwić sobie jedzenie, nocleg, transport oraz co najważniejsze dotrzeć na metę czyli do Berlina - dodał oborniczanin.

Na stronie organizatora trwa głosowanie. Najlepsi wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu. Zostało jeszcze niewiele, bo ponad 6 godzin, aby wesprzeć oborniczanina i jego kolegów.

Link do głosowania:

https://canyoumakeit.redbull.com/pl-

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież