Będą kolejne inwestycje przy SP2 w Obornikach

Firma ANMAK z Rogoźna kończy przebudowę schodów przy ul. ks. Szymańskiego do Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.

W ramach zadania rogozińska firma przebudowała zniszczone schody. Wkrótce pojawią się także nowe barierki i zdemontowana zostanie stara brama. Poziom zaawansowania prac sprawdzali przedstawiciele Urżędu Miejskiego wraz z radnymi Jarosławem Paulusem i Henrykiem Brodniewiczem oraz dyrektor Aldoną Święcichowską.

Z poprawy bezpieczeństwa na terenie i wokół niej cieszy się Dyrektor SP 2: Mam nadzieję, że to tylko wstęp do poważniejszych prac. Liczę bowiem, że doczekamy się remontu naszej małej sali gimnastycznej.

W tym roku ma zostać dodatkowo przebudowana ul. Szkolna. Bedzie to inwestycja połączona z przebudową ul. Chłopskiej. Od kilku lat zabiega o nią radny Henryk Brodniewicz.

schody sp2 oborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież