Wyremontują kolejne 2 szatnie

Gmina Oborniki zamierza wyremontować kolejne 2 szatnie w hali przy ul. Obrzyckiej 88.

Przed rokiem udało się w hali przy ul. Obrzyckiej 88 wyremontować 2 szatnie. Gmina Oborniki pozyskała na ten cel środki z programu "Szatnia na Medal" z Urzędu Marszałkowskiego. W roku 2020 samorząd ponownie zamierza pozyskać z tego źródła dofinansowanie an remont kolejnych 2 szatni. Oferenci mogą składać propozycje do 24 lutego. Podpisanie umowy z wykonawcą odbędzie się w ciągu 30 dni od otwarcia ofert. Zadanie ma zostać zrealizowane w okresie letnich wakacji.

Pomysłodawcą projektu "Szatnia na Medal" jest poseł Jakub Rutnicki.

A tak wyglądał odbiór szatni po remoncie w roku 2019 - youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież