Bliżej przebudowy drogi powiatowej Gorzewo-Ryczywół

Do wakacji letnich ma powstać projekt drogi powiatowej 2019P na ocinku Gorzewo - Ryczywół.

21 stycznia w Starostwie Powiatowym w Obornikach podpisano umowę na realizację zadania pod nazwą "Opracowanie dokumentacji technicznej dla przebudowy drogi powiatowej nr 2019P Gorzewo-Ryczywół". W wyniku przeprowadzonego przetargu projekt sporządzi Biuro Projektowo- Konsultingowe MKM - Projekt inż Marcin Kuciak z Poznania.


We wtorkowym spotkaniu uczestniczyli: Starosta Powiatu Obornickiego Zofia Kotecka, Wicestarosta Powiatu Obornickiego Waldemar Cyranek, Radna Rady Powiatu Obornickiego i Wiceprzewodnicząca Anna Nowicka, Dyrektor Zarzadu Dróg Powiatowych Marek Pilarski, Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół Łukasz Krzyśko oraz wykonawca inżynier Marcin Kuciak.


Po oficjalnym spotkaniu w mniejszym gronie dyskutowano nad jak najlepszymi rozwiązaniami technicznymi przebudowy drogi. Planowany termin realizacji zadania to 19 czerwca 2020 r.

Na zdjęciu droga powiatowa na odcinku Ludomy - Gorzewo przed przebudową.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież