Piotr Woszczyk przejął obowiązki Burmistrza Obornik

Piotr Woszczyk przejął obowiązki Burmistrza Obornik.

Oświadczenie Burmistrza Obornik Tomasza Szramy:

16 stycznia 2020 r. Prokuratura Okręgowa w Poznaniu postawiła mi zarzut mówiący o nadużyciu uprawnień, niedopełnieniu obowiązków oraz złożenia nieprawdziwego oświadczenia w postępowaniu urzędowym. Zawiesiła mnie także w pełnieniu obowiązków burmistrza do czasu wyjaśnienia sprawy.

Nie mając sobie nic do zarzucenia z postawionymi zarzutami kategorycznie się nie zgadzam. Jestem burmistrzem od 2010 r. i zawsze działałem i działam zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dla dobra mieszkańców gminy Oborniki.

Będę walczyć o prawdę w obronie mojego dobrego imienia, na które pracowałem całe swoje życie.

Jednocześnie, nie mając sobie nic do zarzucenia, wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku oraz pełnego imienia i nazwiska.

Dziękuję także za liczne słowa wsparcia, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja dotychczasowa praca na stanowisku Burmistrza Obornik jest pozytywnie oceniana przez mieszkańców.

Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, obowiązki Burmistrza Obornik przejął mój zastępca Piotr Woszczyk i pełnić je będzie do czasu formalnego przywrócenia mnie do pracy.

Tomasz Szrama

Komentarze  

#2 Tomasz Stachowiak 2020-01-20 18:13
Trzymaj się Tomek, będzie dobrze, zwykła Pisssowska nagonka na uczciwego Obywatela RP, jesteś najlepszym Burmistrzem jakiego Oborniki miały.
Cytować
#1 Alojzy Łabuziński 2020-01-20 13:04
będzie dobrze wierzę w pana ...głowa do góry ....spać proszę spokojnie ...wszystko napewno dobrze się skończy
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież