Oborniccy Fanatycy są zszokowani zachowaniem kiboli

Oborniccy Fanatycy są zszokowani zachowaniem kibolskiej koalicji Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa.

Wydarzenie dzisiejszego popołudnia w Obornikach zostaną w pamięci wszystkich na długie lata. Podczas sobotniego turnieju charytatywnego grupa kilkudziesięciu zamaskowanych bandytów wbiegła na teren hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji Obornickich Fanatyków i zaprzyjaźnionych grup wandale zostali wyparci skutecznie z hali. Wg kiboli Lech byi to członkowie koalicji Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa.

Jesteśmy zszokowani zachowaniem koalicji Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa. Nigdy nie pozwolimy na takie postępowanie kogokolwiek. To, że zdarzyło się to na turnieju charytatywnym organizowanym dla chorej nastolatki, jest tym bardziej godne potępienia. W naszym działaniu nic się nie zmienia! Będziemy jeszcze więcej sił wkładać w nasze akcje pomocy! Będziemy jeszcze silniejsi! - mówili Oborniccy Fanatycy.

Fanatycy nie poddają się. Licytacje będą trwały w internecie przez jeszcze minimum 5 dni. Kolejne turnieje na pewno będą robione z jeszcze większą determinacją - zapowiadają Fanatycy.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież