Do OOK dojedziemy autobusem

Na obornicki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można dojechać autobusem.

Firma Arriva Bus Transport Polska uruchomiła 12 stycznia specjalną linię autobusową, która dowiezie i odwiezie mieszkańców Obornik, którzy chcieliby dotrzeć na obornicki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Autobus jest darmowy i specjalnie oznakowany.

Poniżej rozkład jazdy i schemat trasy: 

Trasa z SP4 do OOK
Godz. odjazdu z SP4
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
czas przejazdu ok 25 minut

Trasa powrotna z OOK do SP4
Godz. odjazdu:
14:40
15:40
16:40
17:40
18:40
20:30 – godz. tak aby można było wrócić ze „Światełka do Nieba”
Czas przejazdu 20 min.

linia autobudowa wosp

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież