Spotkanie opłatkowe rogozińskich strażaków (foto)

W sobotę 14 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe jednostki OSP Rogoźno na sali rogozińskiego Gościńca.

W spotkaniu udział wzięli znamienici goście w osobach: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej p. Krzysztof Paszyk, Burmistrz Rogoźna p. Roman Szuberski, Kapelan Powiatowy ZOSP RP w Obornikach ks. Wojciech Ren, V-ce Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Rogoźnie dh Jacek Szczesniak, Przewodniczący Rady Miejskiej Rogoźna p. Maciej Kutka oraz jego zastępcy p. Hubert Kuszak i p. Paweł Wojciechowski, Komendant Komisariatu Policji w Rogoźnie asp. szt. Piotr Warnke i zastępca asp. szt. Krzysztof Ryżek, Komendant Straży Miejskiej w Rogoźnie p. Jan Stępień, Inspektor Ochrony P. poż. Gminy Rogoźno p. Sławomir Jamróz, emerytowany Komendant Powiatowy PSP w Obornikach st. bryg. w stanie spoczynku Sławomir Zdrenka, Leśniczy Leśnictwa Owczegłowy p. Rafał Rojtek oraz żony zmarłych zasłużonych naszych strażaków i druhny i druhowie OSP Rogoźno z żonami, a także przyszłość rogozińskiej OSP w osobach członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Spotkanie otworzył Prezes OSP Rogoźno dh Roman Jaśkowiak, a wszystkich obecnych przywitał Naczelnik dh Sebastian Rabsch. Spotkanie rozpoczęło się modlitwą, którą inicjował Kapelan Powiatowy ZOSP RP w Obornikach ks. Wojciech Ren oraz przemówieniami i życzeniami dla druhen i druhów od zaproszonych gości.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież