Oddanie do użytku tzw. "obwodnicy" w Obornikach

Oficjalne przekazanie do użytku nowo wybudowanej drogi w Obornikach odbędzie się 17.12.2019! Na godzinę 8:30 przewidziane jest uroczyste otwarcie nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 178.

W wydarzeniu wezmą udział Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Wicemarszałek Wojciech Jankowiak. Inwestycja pochłonęła ponad 14 milionów złotych, z czego 12 milionów to unijne dofinansowanie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Podstawowy zakres inwestycji obejmował:

- budowę nowej drogi o długości 1,2 km

- budowę nowego mostu na rzece Wełna

- budowę wiaduktu wzdłuż ulicy Staszica

- przebudowę i budowę skrzyżowań

- budowę chodników

- budowę ścieżek pieszo-rowerowych

- kanalizacji deszczowej

- budowę ekranów akustycznych

- ustawienie barier ochronnych

 

Komentarze  

#2 WIWA 2019-12-20 19:56
Dziadostwo, to nie oddawać Staszica przy ogromnych korkach przez 3 mce od wybudowania na gotowo wiaduktu mieszkańcom, wstyd!
Cytować
#1 Jerzy 2019-12-17 19:42
Na ten kawałeczek Staszica to już kasy nie starczyło? Trochę to dziadowsko wygląda
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież