Mikołajkowe prezenty z Luneburga

Kolejne dary dotarły do Obornik z Dolnej Saksonii.

Wielokrotnie doświadczaliśmy wiele dobrego od mieszkańców z Luneburga w Dolnej Saksonii – 70 km od Luchow. Dary dla hospicjum, dary dla szkół gminy Obornik, w tym meble szkolne otrzymane latem 2019 roku i kolejna dostawa  w grudniu br.  przed Świętami Bożego Narodzenia. Zawdzięczamy to wolontariuszom 75 plus z Luneburga. Stąd miły sympatyczny gest Burmistrza Tomasza Szramy, ofiarowania Przyjaciołom Obornik jemioły, tak licznie rosnącej na naszych drzewach.

Goście z Luneburga – szczególnie  Gisela Gliesche i Christa Kruger  wracając po mikołajkowej podróży z powiatu wągrowieckiego zostały mile zaskoczone świąteczną niespodzianką z Ziemi Obornickiej. Dla Podopiecznych Wspólnoty Wolontariatu Hospicyjnego „Ludzki Gest ” im. Św. Jana Pawła II w Obornikach przekazano środki medyczne i higieniczno- pielęgnacyjne.

Przebywający na Ziemi Obornickiej  wolontariusze z Niemieckiego Czerwonego Krzyża z powiatu Luchow-Dannenberg z okazji Gali 100 lecia PCK przekazali balkoniki  dla seniorów.  Zostały wręczone przez wolontariuszy PCK m.in Podopiecznym Spółdzielni Uciec Dysforii i Dziennego Domu Seniora "Jagiellonka" w Obornikach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież