Bez członków prezydium sesja nie mogła się odbyć

Zwołana na 9 grudnia nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Rogoźnie nie odbyła się z powodu absencji wszystkich członków jej prezydium.

Na wniosek Klubu Radnych Działamy dla Mieszkańców zwołana została nadzwyczajna sesja rogozińskiej rady. Nie przybył na nią z powodów zdrowotnych przewodniczący Maciej Kutka. Nie pojawili się jednak także jego zastępcy: Hubert Kuszak i Paweł Wojciechowski. W związku z absencjąwymienionej trójki radnych nie mogła się odbyć sesja. 

Do sytuacji odniósł się mecenas Piotr Płoszczyca.

youtube.com/eoborniki 

Komentarze  

#1 Kiki 2019-12-12 15:57
Panie Mecenasie, każdy może być chory, nawet przewodniczący rady czy jego zastępcy, albo zmęczony po pracy, albo po prostu może nie chcieć się spotykać z innymi, schować pod pierzynką i pograć z kolegą w cymbergaja! Przecież tylko w podstawówce "paluszek i główka to szkolna wymówka", a w życiu dorosłych tak nie jest 8)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież