Chcą odwołać Prezydium Rady Miejskiej w Rogoźnie

Gupa radnych złozyła wniosek o odwołanie Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Rogoźnie.

Klub Radnych Działamy dla Mieszkańców złożył 2 grudnia wniosek w Biurze Rady Miejskiej w Rogoźnie o zwołanie sesji nadzwyczajnej. Radni chcą poddać pod głosowanie uchwały dotyczące odwołania ze swoich funkcji Macieja Kutki, Huberta Kuszaka i Pawła Wojciechowskiego. Planują także odwołać wszystkich przewodniczących i ich zastępców w komisjach. Jednocześnie mają zostać powołana na wszystkie funkcje nowe osoby.

Przewodniczący Rady Miejskiej Maciej Kutka zwoła zebrania prawdopodobnie na poniedziałek 9 grudnia.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież