Sołectwo Dąbrówka Leśna ma nowego sołtysa

Mieszkańcy Sołectwa Dąbrówka Leśna wybrali w czwartkowy wieczór sołtysa.

Burmistrz Obornik rozporządzeniem z listopada zwołał zebranie wyborcze w Dąbrówce Leśnej na 5 grudnia. Od sierpnia administratorem wsi był Dariusz Szrama. Dziś mieszkańcy sołectwa zadecydowali o powierzeniu mu funkcji sołtysa. Dariusz Szrama jest kolejnym po ś.p. Stanisławie Kanii gospodarzem Dąbrówki Leśnej, Bebnikąta i Mycina.

Skład Rady Sołeckiej: Dawid Fiałkowski, Mateusz Bluge, Magdalena Liberska, Zenon Talar, Jolanta Eksner.

fot. UM Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież