Gościejewko ma na boisku wiatę rekreacyjną

Mieszkańcy Gościejewka doczekali się wiaty rekreacyjnej.

Sołectwo Gościejewko dzięki środkom jakie zabezpieczyło w funduszu sołeckim w wysokości 12 000 zł wzbogaciło się o piękną wiatę rekreacyjną na boisku sportowym. W ramach zadania utwardzono teren pod wiatą, wykonano i zamontowano jej elementy konstrukcyjne. W prace związane z budową wiaty zaangażowani byli mieszkańcy sołectwa oraz jego sołtys Pani Magdalena Malmur. Dobrze zaplanowane wydatki w ramach środków funduszu sołeckiego pozwoliły na stworzenie mieszkańcom miejsca przeznaczonego rekreacji i wspólnemu spędzaniu wolnego czasu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież