Powiatowa uroczystość w Ryczywole (foto)

Powiatowe obchody stulecia Polskiego Czerwonego Krzyża odbyły się 22 listopada w Ryczywole.

Piątkowe spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury związane było z powiatowymi obchodami stulecia PCK i Dni Honorowego Krwiodawstwa. Uczestniczyli w tym wydarzeniu włodarze wszystkich gmin oraz przedstawiciele Powiatu Obornickiego : Zofia Kotecka, Waldemar Cyranek, Renata Tomaszewska, Anna Nowicka, Henryk Szrama i Łukasz Krzyśko.

Zasłużeni dawcy zostali odznaczeni okolicznościowymi medalami i dyplomami.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież