W Lipie i Ryczywole stawiają piłkochwyty

W Lipie rozpoczęto na boisku montaż piłkochwytów.

Od godzin porannych trwają prace na boisku w Lipie. Za bramkami stawiane są piłkochwyty. Kilkumetrowa budowla ma za zadanie chronić sąsiadujące budynki. Na pewno dodatkowo też uprzyjemni grę zawodnikom LKS Lipa. 

Zadanie realizowane jest z budżetu Gminy Ryczywół - mówił nam dziś radny Szymon Chmielewski. Cieszę się że doczekaliśmy się w końcu piłkochwytów. Liczę, że uda się w najbliższych latach zrealizować kilka jeszcze innych zadań w Lipie. Pomysłów tutaj nie brakuje.

Równolegle prace toczą się w Ryczywole. Tam również wkrótce za bramkami zobaczymy piłkochwyty. Radna Karolina Boch uważa, że w sport i rekreacje muszą zajmować ważne miejsce w Gminie Ryczywół.

Sport i rekreacja są mi bardzo bliskie. Cieszę się, że zarówno wójt Henryk Szrama, jak i przewodniczący Łukasz Krzyśko wspierają tego typu inwestycje. Golnica i LKS są wizytówkami naszego samorządu. Warto więc dbać o nie.

Zespoły w Lipie i Ryczywole zakończyły już rundę jesienną. Pomimo tego na pewno chętniej będą wypatrywać kolejnego meczu ligowego.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież