fbpx

W Lipie i Ryczywole stawiają piłkochwyty

W Lipie rozpoczęto na boisku montaż piłkochwytów.

Od godzin porannych trwają prace na boisku w Lipie. Za bramkami stawiane są piłkochwyty. Kilkumetrowa budowla ma za zadanie chronić sąsiadujące budynki. Na pewno dodatkowo też uprzyjemni grę zawodnikom LKS Lipa. 

Zadanie realizowane jest z budżetu Gminy Ryczywół - mówił nam dziś radny Szymon Chmielewski. Cieszę się że doczekaliśmy się w końcu piłkochwytów. Liczę, że uda się w najbliższych latach zrealizować kilka jeszcze innych zadań w Lipie. Pomysłów tutaj nie brakuje.

Równolegle prace toczą się w Ryczywole. Tam również wkrótce za bramkami zobaczymy piłkochwyty. Radna Karolina Boch uważa, że w sport i rekreacje muszą zajmować ważne miejsce w Gminie Ryczywół.

Sport i rekreacja są mi bardzo bliskie. Cieszę się, że zarówno wójt Henryk Szrama, jak i przewodniczący Łukasz Krzyśko wspierają tego typu inwestycje. Golnica i LKS są wizytówkami naszego samorządu. Warto więc dbać o nie.

Zespoły w Lipie i Ryczywole zakończyły już rundę jesienną. Pomimo tego na pewno chętniej będą wypatrywać kolejnego meczu ligowego.