80.000 zł dofinansowania dla Gminy Rogożno

Gmina Rogoźno zyskała 80.000 zł dofinansowania do remontowanej szatni.

Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski podpisał umowę z Województwem Wielkopolskim reprezentowanym przez Wojciecha Jankowiaka Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego i Jacka Bogusławskiego – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego na zadanie pn.: „Remont budynku szatni UKS „Dwójka””. Inwestycja ma zostać zakończona 6 grudnia 2019 roku. W wyniku podpisanej umowy Gmina Rogoźno zyska 80 000,00 zł. na realizację wymienionego zadania.

Przy podpisaniu umowy obecni byli również Skarbnik Gminy Rogożno Irena Ławniczak oraz Renata Tomaszewska Kierownik Wydziału UM w Rogożnie - wydziału nadzorującego m.in. gminną oświatę i sport. Całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia wyniesie 160 000,00 zł. Od początku nad całą inwestycją czuwa poseł Jakub Rutnicki, który jest pomysłodawcą projektu "Sztania na medal".

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2