Otwarto wiatę z wypożyczalnią rowerów dla niepełnosprawnych (foto)

W czwartek w Obornikach otwarto oficjalnie wiatę z wypożyczalnią rowerów i riksz dla niepełnosprawnych.

"Niepełnosprawny ale aktywny" - tak nazwano projekt o dofinansowanie inwestycji skierowanej dla osób niepełnosprawnych. Znadujący się obiekt w sąsiedztwie siedziby Stowarzyszenie Ludzki Gest oficjalnie otwarto 14 listopada. Znajdzie się w nim miejsce dla rowerów i riksz przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. W tym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Stowarzyszenia "Ludzki Gest", Burmistrz Obornik Tomasz Szrama oraz Przewodniczący Obornickiej Rady Seniorów Eugeniusz Kierstan. Nie mogło też zabraknąć prezes LGD Kraina Trzech Małgorzaty Najdek.

Sprzęt będzie można wypożyczać bezpłatnie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2