Druga edycja Lanego poniedziałku ze strażakami odbędzie się w ...

Organizatorzy Lanego Poniedziałku Ze Strażakami już się przygotowują do kolejnej imprezy.

Plaża na Strzeszynku była w 2019 roku miejscem akcji charytatywnej z udziałem strażaków. Choć do wielkanocnego poniedziałku jest jeszcze wiele czasu to wiadomo już, że druga edycja odbędzie się na pewno. Bracia Dawid i Szymon Chmielewscy mają już wstępny plan. Miejsce jest już też znane. Dla mieszkańców naszego regionu będzie to miła niespodzianka. 19 kwietnia 2020 roku widzimy się ze strażakami w Obornikach nad Wartą!

Więcej o akcji opowiedzą wkrótce w wywiadzie dla naszej Redakcji bracia Chmielewscy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2