Łukasz Zaranek przewodniczącym nowego klubu radnych

Łukasz Zaranek został wybrany przewodniczącym nowego klubu radnych w Rogoźnie.

Podczas Sesji Rady Miejskiej w Rogoźnie w dniu 30 października 2019 roku powołany został do życia Klub Radnych Działamy dla Mieszkańców. W jego skład wchodzą: Katarzyna Erenc-Szpek, Longina Kolanowska, Zbigniew Chudzicki Roman Kinach, Adam Nadolny, Bartosz Perlicjan i Łukasz A. Zaranek. Radni wybrali też przewodniczącego swojego klubu. Został nim Łukasz Zaranek.

klub radnych pismo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2