Manifestacja patriotyczna w Ryczywole

Na Placu 1 Maja w Ryczywole odbyła się manifestacja patriotyczna.

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości rozpoczęły się mszą świętą. Następnie przemaszerowano na Plac 1 Maja. Pod obeliskiem odbyła się manifestacja patriotyczna z udziałem m.in. Wójta Gminy Ryczywół Henryka Szramy.

Kolejna część obchodów dzisiejszego święta zaplanowano na popołudnie. O godz. 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert pieśni patriotycznych. Zaprasza na niego dyrektor Anna Nowicka.

Fot. Gmina Ryczywół

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2