Pojechali rowerem na Bagno Chlebowo (foto)

Rajdem rowerowym na Bagno Chlebowo zakończono prace odnawiające ścieżkę rowerową do rezerwatu.

W sobotę 9 listopada odbył się rajd rowerowy "Rowerem na Bagno Chlebowo". Przejazd ten był zakończeniem prac związanych z odnowieniem ścieżki rowerowej prowadzącej do rezerwatu Bagno Chlebowo. Trasa rowerowa prowadzi przez takie miejscowości, jak: Ryczywół, Ninino, Wiardunki, Jaracz i Lipa. Uczestnicy pokonując trasę rajdu, mogli znaleźć informacje dotyczące rezerwatu. Na mecie w Lipie na uczestników czekała ciepła zupa, ciasta oraz kawa i herbata.

"Rowerem do rezerwatu Bagno Chlebowo" był projektem dofinansowanym przez LGD Kraina Trzech Rzek. O dofinansowanie starało się stowarzyszenie "3xP - Puszcza Pełna Przygód" prowadzone przez Sołtysa Wsi Lipa Alicję Seredyńską oraz Radnego Rady Gminy Ryczywół Szymona Chmielewskiego. Dzięki dofinansowaniu udało się odnowić istniejącą ścieżkę rowerową. Zamontowano dwie tablice informacyjne - w Ryczywole oraz w Lipie, ale także ogrodzono staw w Lipie i zamontowano ławki w wraz z stojakami na rowery. Będzie to na pewno wspaniałe miejsce na odpoczynek.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież