Mieszkańcy Ninina doczekali się remontu dachu świetlicy (film)

W Nininie zakończono wymianę pokrycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej.

O stanie świetlicy wiejskiej opowiadał nam na początku 2018 roku sołtys Zenon Stęsik. Mieszkańcy Ninina czekali wiele lat na gminną inwestycję. Na szczęście doczekali się peirwszego etapu. Zakończono bowiem wymianę pokrycia dachowego. Wartość zadania wyniosła 87.330 zł. Prace polegały na zdjęciu szkodliwego azbestu i położeniu blachy trapezowej.

W odbiorze uczestniczyli m.in. Przewodniczacy Rady Gminy Ryczywół Łukasz Krzyśko, radny Andrzej Cybort i sołtys Zenon Stęsik.

Świetlica wiejska w Nininie - styczeń 2018 roku youtube.com/eoborniki 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież