Certyfikaty za Miejsce Przyjazne Seniorom wręczone

Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Przedsiębiorstwo RAJBUD oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach zostały wyróżnione certyfikatem "Miejsce Przyjazne Seniorom".

W środę, 6 listopada odbyła się kolejna sesja rady seniorów. Poruszano tematy m.in. Dziennego Domu Seniora+ „Jagiellonka”,  kalendarza dla seniorów na 2020 rok oraz programów „Mobilna rehabilitacja”, „ Złota rączka” czy „Opaska Życia dla Seniorów”.

 Jednym z głównych punktów sesji było wręczenie certyfikatów w konkursie „Miejsce Przyjazne Seniorom w Gminie Oborniki”. Laureatami tegorocznej edycji została Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Przedsiębiorstwo RAJBUD oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach.

Podczas spotkania  ślubowanie złożyli również nowi członkowie ORS Daniela Bromberek-Jahns oraz Tadeusz Nowicki.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież