Umowa na budowę Seminarialnej i Długiej podpisana!

Jeszcze w październiku Gmina Rogoźno podpisała umowę na realizację budowy ulic Seminarialnej i Długiej w Rogoźnie.

W poniedziałek 28 paźdiernika Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski podpisał umowę z firmą Bimex na wykonanie budowy ulicy Długiej i Seminarialnej w Rogoźnie. Wartość budowy to 5 238 595,63 zł, a w ramach Programu Funduszu Dróg Samorządowych, Gmina Rogoźno otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 619 297,00 zł.

Radny Zbigniew Chudzicki uważa za świetną decyzję burmistrza Szuberskiego o wstrzymaniu się z realizacją tej inwestycji:

Kiedy przed wyborami samorządowymi pojawiła się astronomiczna kwota za wykonanie tego zadania wszyscy byliśmy zdumieni. Podjęcie decyzji o wstrzymaniu się z realizacją tego zadania była najlepszą z możliwych. Dziś nie tylko zadanie będzie mniej kosztować Gminę Rogoźno, to jeszcze udało się pozyskać dofinansowanie w kwocie ponad 2,5 mln zł.

Drogi mają być gotowe w 2020 roku.

dluga i seminerialna

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież