Odłóż wypalone znicze

PGKiM Oborniki i Gmina Oborniki promują wspólną akcję odkładania wypalonych zniczy.

Na cmentarzu komunalnym został postawiony regał na który można odkładać wypalone znicze, które mogą po raz kolejny zostać użyte. Wystarczy kupić wkład, zabrać znicz i postawić go na grobie. To akcja znana już w Polsce, a od dziś także w Obornikach.

Wypalonych zniczy jest mnóstwo na cmentarzach, więc zamiast wyrzucać szklane znicze do kosza można je odłożyć na regał i ponownie wykorzystać – mówi Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Komentarze  

#1 Maciej 2019-11-20 13:49
Podobne rozwiązanie istnieje na cmentarzu w Tczewie, Nysie, Ostródzie czy Bydgoszczy. W tym roku do grona tych miast ma dołączyć Płock.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież