Zbiórka Obornickich Fanatyków z nowym rekordem

Nowy rekord zbiórki odnotowali Oborniccy Fanatycy.

Oborniccy Fanatycy tradycyjnie już włączyli się do akcji kibiców Lecha Poznań. Zbiórka pieniędzy na modernizację mogił powstanców wielkopolskich już na stałe wpisała się w Dzień Wszystkich Świętych na wielkopolskich cmentarzach. 1 listopada, jak i dzień wcześniej, zbiórki w powiecie obornickim były prowadzone na nekropoliach w Obornikach, Objezierzu i Rogoźnie. Łącznie udało się zebrać 17.957,67 zł. W poszczególnych miejscowościach zebrano następujące kwoty:

- Oborniki 13100,65

- Objezierze 2893,55

- Rogoźno 1963,47.

Pozyskane środki będa przeznaczone m.in. na renowację zniszczonych i zapomnianych mogił powstańców.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2