W Starostwie będą automaty z napojami i przekąskami

Interesanci Starostwa Powiatowego w Obornikach będą mogli skorzystać z automatów z napojami i przekąskami.

Powiat Obornicki ogłosił zapotrzebowania na automaty z żywnością. W holu Starostwa mają się pojawić maszyny z napojami, jak i przekąskami. Na rozesłanych kilkanaście zapytań poważne zainteresowanie wykazała jedna firma. Jeśli w najbliższych dniach uda się osiągnąć porozumienie to jeszcze w tym roku interesanci przychodzący do Starostwa Powiatowego będą mogli wypić ciepłe napoje. Drugi automat ma być z żywnością. W okresie letnim być może będzie też szansa zakupić zimne napoje.

Pomysł Starostwa Powiatowego planuje wdrożyć też Urząd Miejski w Obornikach.

Komentarze  

#2 Krzysiu 2019-10-30 16:49
Super. Kto teraz tam będzie pracował jak będzie takie pyszne i sztuczne jedzenie.
Cytować
#1 Krzysiu 2019-10-29 21:41
..uj z serwerami i robotą. Ważne, że sztuczne jedzenie będzie. Teraz tym mydlą ludziom oczy. Będzie idealnie dla tych co od kilku lat spóżniają się do pracy co najmniej godzinę i dla tych co dwie godziny dziennie tracą czas na paleniu papierosów. Super podejście za publiczne pieniądze. Czy tam w ogóle ktoś rządzi albo ma nadzór nad tym co się tam dzieje? Szkoda, że ludzie tak mało się interesują tym cyrkiem.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież