fbpx

Eugeniusz Kierstan z nagrodą Viva! Wielkopolski Senior

Eugeniusz Kierstan otrzymał nagrodę Viva! Wielkopolski Senior, edycja 2019!

W piątek, 25 października w Poznaniu, podczas największej w Polsce imprezy produktów i usług dla seniorów przyznano nagrodę Viva! Wielkopolski Senior, edycja 2019. Jej zdobywcą został Przewodniczący Obornickiej Rady Seniorów Eugeniusz Kierstan!

Organizatorem Konkursu jest Województwo Wielkopolskie, w imieniu którego działa Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Celem Konkursu jest nagrodzenie ponadprzeciętnych postaw seniorów i promowanie zrealizowanych inicjatyw w roku 2018. Konkurs prowadzony jest na terenie Województwa Wielkopolskiego i dotyczy działań realizowanych dla mieszkańców Województwa Wielkopolskiego.

Eugeniusz Kierstan to emerytowany nauczyciel i zaangażowany społecznik. Od lat aktywnie włącza się w życie naszego miasta. Jest Przewodniczącym Obornickiej Rady Seniorów i Parafialnej Rady Ekonomicznej przy Kościele NMP w Obornikach, członkiem Rady Inicjatyw Naukowych i Kulturalnych działającej w ramach Kurii Metropolitalnej w Poznaniu oraz członkiem Chóru Pro Musica w Obornikach. Szczególnie bliskie jego sercu są potrzeby i problemy osób starszych, jest pomysłodawcą niezliczonych przedsięwzięć, mających na celu zarówno poprawę życia jak i rozwój obornickich seniorów.

Za swoją dotychczasową działalność był wielokrotnie wyróżniony, w tym: „Nagrodą Kuratora Oświaty i Wychowania w Poznaniu”, „Nagrodą Powiatu Obornickiego”, odznaczony „Złotym Krzyżem Zasługi”. W 2016 r. otrzymał Honorowe Wyróżnienie Burmistrza Obornik, a w 2018 medal „Zasłużony dla Ziemi Obornickiej”. Teraz do grona jego wyróżnień dołączył laur VIVA! Wielkopolski Senior.

Serdecznie gratulujemy!

fotografia wspólna 4

www.oborniki.pl