Pożegnanie Księdza Kanonika Bolesława Jarosza

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 24 października 2019 odszedł od nas Ksiądz Kanonik Bolesław Jarosz.

Wieloletni Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja w Ryczywole, założyciel Stowarzyszenia Przyjaciół Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryczywole, społecznik, człowiek o Wielkim Sercu, służący pomocą najbardziej potrzebującym.

Msza pogrzebowa odbędzie się 29 października 2019 roku o godzinie 11:00 w kościele parafialnym w Ryczywole.

W tym samym dniu od godziny 9:30 do 9:45 trumna będzie otwarta i wystawiona w kaplicy cmentarnej.

 

nekrolog

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2