Blok Samorządowy z Anną Nowicką

Anna Nowicka złożyła deklarację przystąpienia do Bloku Samorządowego - poinformowała Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska.

Oficjalny wniosek o przystąpieniu do Bloku Samorządowego radna Anna Nowicka złożyła 17 października. Jak informowaliśmy wczoraj Nowicka opuściła kilka tygodni temu klub radnych PSL. Motywowała swoją decyzję względami osobistymi i trudnościami we współpracy z niektórymi radnymi w klubie PSL. 

Dziś oficjalnie o złożonej deklaracji przystąpienia do Bloku Samorządowego przez Annę Nowicką poinformowała na koniec sesji Rady Powiatu Obornickiego jego Przewodnicząca Renata Tomaszewska. Teraz klub radnych zrzeszonych w Bloku ma większość wynoszącą 9 z 17 osób. Są to: Waldemar Cyranek, Anna Biedna, Przemysław Szrama, Piotr Neter, Mariusz Drewicz, Katarzyna Woźniak, Renata Tomaszewska, Agata Pasternak i Anna Nowicka. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież